Gönderim Şartları

Gönderim Şartları

Siparişleriniz 1-10 Günde Hazırlanarak gerekli işlemler yapılarak gönderimi sağlanmaktadır.Aşırı yoğunluk olduğu zamanlarda 20 gün sonraya kadar iş gününe kadar sarkabilmektedir.

Siparişiniz kargolandığında aynı güniçerisinde  23:59’a kadar SMS ve e-posta Bilgilendirilmektedir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

https://www.rekorfiyatlari.com/on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

 

Kredi kartı/Havale/EFT iadesi, banka işlemleri ile sitemiz üzerinden sipariş vermeniz durumunda, ürün tarafımıza ulaşıp kontrolleri (24 Saat içerisinde) tamamlandıktan sonra 48 Saat içerisinde para iadeniz alışveriş yapmış olduğunuz banka kartına gerçekleşir. Eğer Kredi Kartı ise iadenizi kredi kartınıza gerçekleştirsek bile banka tarafından hesabınıza aktarılması 3-15 gün arasında bankadan bankaya değişen zaman diliminde kredi kartı hesabınıza yatar.

 

Kapıda ödeme veya havale ile verilen siparişleriniz için para iadenizin sorunsuz yapılması için aşağıdaki bilgileri WhatsApp destek hattımız veya [email protected] dresimize eksiksiz göndermelisiniz.

 

– TR ile başlayan 24 haneli banka IBAN numarası (kendinizin veya yakınınıza ait olabilir)

– IBAN’a ait İsim Soyisim ve TC kimlik Numarası

– Banka ismi

 

Kapıda Ödeme Para iadesi ürün tarafımıza ulaşıp kontrolleri (24 Saat içerisinde) tamamlandıktan sonra belirtmiş olduğunuz banka hesabına 14 iş günü sonunda yapılır. Para iadeniz yapıldığında ise cep telefonunuza SMS ile bilgi mesajı göndereceğiz veya Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz sizinle telefonla iletişime geçebilmektedir.